Biz Kimiz?

Firmanız için Teknolojiye Dahil Herşey

İnsoft Yazılım olarak henüz yeni bir firma oluşumuza rağmen tanınmış referanslarımız güçlü çözüm ortaklarımız , ve kaliteli servis sağlayıcılarımız ile devamlı hizmet için tüm müşterilerimize hizmet sunmaktayız..

Tüm İhtiyaçlarınıza Tek Çözüm

İnsoft olarak ağırlıklı olarak pazaryeri,kargo şirketleri vb. entegrasyon altyapılarına sahip olan e-ticaret çözümleri sunmakla birlikte, Kurumsal'a Özel ve Bireysel'e Özel olacak şekilde ana 2 başlık altında sizlerin kelimenin tam anlmıyla "teknolojik" her isteğini yerine getirmekte ve sorunlarına çözüm bulmaktayız.

  • Tüm İhtiyaçlar , Tek Panel

    Gelişmiş yönetim panelimize varyant işlemlerinden ,müşteri profilleri yönetimine kadar 100'lerce farklı modülü sizler için tek bir çatı altında topladık.

  • Entegrasyon

    İhtiyaç duyacağınız tüm entegre çözümlere tek sistem üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.Ürün, sipariş, kargo ve fatura yönetimlerinizi kolayca yapın ve satışlarınızı arttırmaya odaklanın

  • Kaliteli Hizmet

    SEO'ca güçlü altyapısı sayesinde günden güne yükselen müşteri memnuniyeti ve sayısındaki artış, ençokta sizin yüzünüzü gülümsetecek .

Profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz

Our template is packed with a Starter Admin Dashboard to help you get started right away with your project. You'll have a beautiful HTML template to promote your product plus a starting point Admin Template

Deneme Sürümü Talep Edin

Diğer Popüler Çözümlerimiz

İnsoft ile web'inizin kontrolünü elinize alın. Çözümlerimizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir , tamamen size özel olması için 0'dan çözüm talep edebilir veya sizin için hazırladığımız kullanıma hazır çözümleri kullanabilirsiniz.

SMS Ve Mail Entegrasyonları

Customizable

Clean Code

Creative

Ready-Content

Supported

Documented

Components